Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Agjenci turistike
 • Restorante - piceri
 • Spa Qendra
 • Anije Dhe Barka - Huazim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Akomodim privat në Ohër

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Apartamente Bogdanoski


 • Adresa: Kej Maqedonia 62
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот кеј во Охрид. Апартманите се новоградба, сите климатизирани и опремени со ТВ, кабелска, WIFI, мини кујна, купатило тераса уреден двор и паркинг.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569420854_37.jpg?t=true&w=300&h=300

Adeona


 • Adresa: Partizanska 1/43,44
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar villa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra Apartments/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasija (AnastasiaHomestay)


 • Adresa: Argir Marinçev 26
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angjeleski


 • Adresa: Karposh Vojvoda 8-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antigona


 • Adresa: Vasil Stefoski 36
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamani Lagadin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante Anja/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante Argiroski


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante Bajçe/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante Belkoski


 • Adresa: Kej Maqedonia 54 (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante Blazhe


 • Adresa: Sllavej Pllanina 43
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante M i G


 • Adresa: Naum Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante Marfil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamante Valentin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamente/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamente A i T/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartamente Apostolov


 • Adresa: Strasho Pinxhur 2-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во светот има пад на цената на нафтата. Се намали цената на нафтата како резултат на зголемениот број заразени од коронавирус. Цената на барел сурова нафта ...
сите 49 | | | веќе видена

Американскиот технолошки гигант „Гугл“ објави дека во наредните пет години има намера да вложи повеќе од 900 милиони долари за помош на Италија во економското ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj