Akcent

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 133-d/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: Дебар маало

  • Telefon 2: 02 3136336
  • Faksi: 02 3290422
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580816322_77.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Akcent është kompani e teknologjisë së lartë që gjithmonë përpiqet të jetë një hap përpara kohës që vjen. Teknologjia vazhdon të ndryshojë botën dhe Akcent me sukses bën bashkimin e teknologjisë më të fundit me kreativitetin, inovacionin dhe profesionalizmin njerëzor, duke rezultuar në produkte që tejkalojnë me sukses problemet e biznesit me të cilat përballen kompanitë në punën e tyre të përditshme. Gjatë 23 viteve të punës, Akcenti në treg ka plasuar idetë e tij revolucionare që lehtësuan shumë zhvillimin e biznesit. Përveç pajisjeve fiskale, zgjidhjeve kompjuterike, Akcent ofron edhe zgjidhje më të fuqishme softuerike.
Historia jonë fillon në vitin 1995 me zgjidhje të kompletuara harduerike, në vitin 2002 plotësohet me shitjen e pajisjeve fiskale, për t’u kompletuar me krijimin e zgjidhjes së parë softuerike të njëjtin vit.

Filluam si një kompani e vogël private me dy punonjës, por sot mburremi me më shumë se 70 profesionistë shumë të aftë.

Motoja jonë përfshin njohuri, kohëzgjatje dhe disponueshmëri - "mendo globalisht, vepro në nivel lokal - syno lart".

Kompania përbëhet nga sektorët e mëposhtëm:

- Shitjet;
-Zbatimi, Shërbimi dhe mbështetja;
-Zhvillimi i harduerit dhe softuerit;
- Administrata;
-Menaxhimi dhe kontrolli i cilësisë.

Komunikimi i brendshëm ndërmjet punonjësve është diçka për të cilën punohet vazhdimisht. Krijimi i marrëdhënieve të mira është shtylla drejtuese për një kuptim më të mirë të detyrave që i presin punonjësit. Me këtë, kompania forcon dhe ndërton reputacionin e saj përmes një performance unike dhe të bashkuar përballë problemeve me të cilat përballet.

Duke e vënë veten në rolin e përdoruesve, ne krijojmë një koncept softuerësh, që eliminon momentet që paraqesin vështirësi dhe fusin organizimin, shpejtësinë dhe kontrollin në operacionet e kompanive. Duke ndjekur trendet botërore, ne krijojmë një bashkim midis teknologjive më të fundit me zgjidhjet tona softuerike, gjë që rezulton në paketa biznesi me performancën më të mirë.

Në vitet e kaluara, ne kemi bashkëpunuar me më shumë se 100.000 klientë. Më shumë se 2000 kompani janë rritur me softuerin tonë. Qëllimi i ekzistencës sonë është t'i bëjmë përdoruesit tanë krenarë për vendimin për të bashkëpunuar me ne.

Aktivitetet kryesore:

• Shërbimet Hardwere dhe të servisit
• Krijon zgjidhje harduerike, instalime rrjeti, shërbim në vend.
• Zhvillim të Softuerit
• Zhvillon zgjidhje softuerike për nevoja të ndryshme të klientëve.
• Sistemet POS
• Krijon zgjidhje të plota të integruara me pakicë.
• Automatizimi i pompave të benzinës
• Zgjidhje softuerike për automatizimin e stacioneve të benzinës

Certifikatat dhe mirënjohjet

Samiti rajonal i sipërmarrësve nga Europa Qendrore dhe Juglindore 300 Më të mirët, u mbajt për herë të 6-të, në Dubrovnik, nga data 22 deri më 24 mars 2019.
Në procesin e propozimit të kandidatëve ishin përfshirë 144 propozues, të cilët propozuan gjithsej 392 kandidatë nga tetë shtete (Austria, Mali i Zi, Kroacia, Italia, Norvegjia, Sllovenia, Serbia dhe Maqedonia).

Akcent Shpknjl mori një çmim dhe mirënjohje të veçantë për kontributin e tij në zhvillimin e sipërmarrjes për Europën Qendrore dhe Juglindore.

Për të gjitha pyetjet dhe konsultimet tuaja, ekipi ynë është në dispozicionin tuaj. Na kontaktoni në 02 3133122 dhe 02 3136336.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj