Akcent

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: Orce Nikollov 133-d/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

 • Telefon 2: 02 3136336
 • Faksi: 02 3290422
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:3.990 MKD

Laser Printer HP - LaserJet P1102

Retail Price - VAT Included:29.990 MKD

Retail Software - EasyPOS + PC with ...

Retail Price - VAT Included:21.990 MKD

easyPOS software for retail and res ...

Retail Price - VAT Included:15.990 MKD

Mobile Fiscal Cash Register with GP ...

Retail Price - VAT Included:19.940 MKD

Fiscal printer PF700

Retail Price - VAT Included:7.990 MKD

POS Printer Samsung Bixolon SRP-150 ...

Retail Price - VAT Included:23.990 MKD

Mini PC with Microsoft operative sy ...

Retail Price - VAT Included:15.990 MKD

Mini PC with Microsoft operative sy ...

Retail Price - VAT Included:5.990 MKD

Mini PC

Retail Price - VAT Included:10.990 MKD

Mini PC

Retail Price - VAT Included:18.990 MKD

Mini PC

Retail Price - VAT Included:17.098 MKD

SYNERGY SY250 cash register

Retail Price - VAT Included:27.990 MKD

Fiscal printer Synergy PF550

Retail Price - VAT Included:19.990 MKD

SYNERGY SY55 - fiscal cash register ...

Retail Price - VAT Included:3.658 MKD

Cash drawer

Retail Price - VAT Included:990 MKD

Regulator voltage electricity - AVR ...


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

David Kompjuteri


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Tek ne do të gjeni kasa fiskale më të mira, printerë fiskalë, lexues barkodesh, pajisje shtesë për të njëjtat, si dhe një numër të madh zgjidhjesh softuerike

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Bllank Softver


 • Adresa: Borka Tallevski 26/2-9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Blank është një kompani që zhvillon dhe mirëmban softuerin e aplikimit si dhe zbatimin e tij.

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ASSECO SEE


 • Adresa: Fronti Popullor 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Aseko Group është një federatë e kompanive që veprojnë në fushën e teknologjisë së informacionit. Grupi Aseko ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të patentuara për të gjithë sektorët e ekonomisë.

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Zonell Softver


 • Adresa: Vasil Gjorgov 34-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Zonel Software është një kompani softuerike që ka ekzistuar që nga viti 1992. Specialitetet tona janë programe për kontabilitet, veprimtari materiale dhe komerciale me një numër të madh të raporteve të shitjeve menaxheriale.

Foto nga vendndodhja
Mapa

Во услови кога Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) ја намалува проекцијата за глобалниот раст, по втор пат годинава ја зголемува проекцијата за растот на ...
сите 86 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 140 | | | веќе видена

СИЗ Македонија сообраќај АМЕРИТ денеска е домаќин на Генералното собрание на Унијата на патни транспортни асоцијации од Црноморскиот Регион – BSEC-URTA. На ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj