Akcent

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 133-d/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: Дебар маало

  • Telefon 2: 02 3136336
  • Faksi: 02 3290422
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580816322_77.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Vertico është lider në mesin e zgjidhjeve softuerike për pikat e karburantit dhe është një produkt që plotëson nevojat teknologjike të tregut vendas në drejtim të fiskalizimit të plotë të produkteve të naftës me pakicë.

Program për fiskalizim komplet të pompave të benzinës.

Një inferfejs i orientuar përdorimi i aplikacionit, i ndarë në tri pjesë.

1. Pistoleta, për informacione dhe veprime të lidhura me vetë pistoletën
2. Ditar, informacione për qarkullimin ditore të turnit në punë
3. Veprime, për kryerje të të gjitha veprimeve për një funksionim normal të aplikacioneve

Mundësi për kontroll të raporteve të ndryshme si hedhje karburanti me pistoletë, hedhje karburanti për përdorues, hedhje e derivateve, qarkullimi i përgjithshëm sipas komponentëve, etj.
Modul i instaluar për shtije, evidentim dhe mbajtje e një liste artikujsh të tjerë në dispozicion, që nuk janë derivate nafte.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj