Akaunt


  • Adresa: M.T.Golloganov 46ŕ-8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 077 906170
  • Faksi: 02 3119556
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415091437_27.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

AKAUNT SHPKNJ Shkup është kompani me përvojë shumëvjeçare në tregun vendor, themeluar në vitin 2003 me qëllim të ofrojë shërbime cilësore në fushën e shërbimeve financiare-kontabiliteti, si dhe në fushën e tatimeve dhe konsultimeve financiare.
Stafi ynë është i përbërë nga persona të autorizuar me përvojë shumëvjeçare, e cila është e dukshme nga përkushtimi dhe qasja profesionale ndaj punës. Ndjekje e rregullativave ligjore, zbatimi i duhur i tyre dhe ndjekje e seminareve të duhura, është vetëm pjesë e përditshmërisë së stafit tonë. Specializimin tonë e pasurojmë me kontakte të vazhdueshme me konsulentë të jashtëm dhe bashkëpunëtorë nga shtëpi të specializuara konsultimesh.
Klientët tanë - besimi dhe mbështetja që na e japin përdoruesit e shërbimeve tona ishte faktor vendimtar për rritjen tonë të vazhdueshme. Me përvojë shumëvjeçare arritëm një nivel, ku si klientë tanë janë kompani vendore nga të gjitha fushat dhe shoqëri me 100% kapital të huaj dhe të përzier.

MUNDËSI PËR FORMIM TË SHOQËRIVE PËR 0.00 DENARË NËPËRMJET AGJENTËVE TË REGJISTRUAT TË AUTORIZUAR

Shërbimet që ofrojmë:

• Themelim të shoqërive të të gjitha llojeve
• Kontabilitet financiar
• Kontabilitet material
• Punë me deviza
• Përgatitje e llogarive vjetore dhe raporteve financiare
• Përgatitje e rrogave
• Llogaritje e të gjitha tatimeve
• Evidencë personale
• Regjistrim dhe çregjistrim i të punësuarve
• Këshilla ligjore ekonomike
• Konsultim tatimesh
• Përgatitje e planit të biznesit
• Regjistrim i firmës
• Regjistrim -çregjistrim i tatimpaguesit
• Përgatitje e regjistrimeve vjetore tatimore
• Përgatitje e raporteve financiare për përdorues të brendshëm dhe të jashtëm
• Analiza financiare sipas standardeve ndërkombëtare të kontabilitetit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj