Akademik Dooel Skopje

Qasje në InternetWi-Fi Zonë


  • Telefon 2: 02 3237465
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522321873_69.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

- Qasje më e shpejtë dhe më e lehtë në të gjithë legjislacionin e zbatueshëm të Maqedonisë përmes një përmbledhje të përditshme dhe gjithëpërfshirëse të rregulloreve, akademika.com.mk
- Qasja në literaturë profesionale, cilësore dhe të pasur ligjore
- Trajnime relevante dhe praktike mbi çështjet ligjore që lidhen me punët e përditshme
- Konferencë vjetore "Menaxhim me rrezik ligjor."
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj