Ајцо Компани


 • Адреса: ул.1 бр.10
 • Место: Скопје
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Африми-комерц


  • Адреса: с.Ропалце
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7430 км

  Компанијата Африми е основана во 2002 година и работи според европските стандарди со машини донесени од странство кои овозможуваат нашите бетонски производи да бидат што поквалитативни. Нудиме повеке од 30 производи, вршиме транспорт на стока до посаканото место на нашиот потрошувач. Имаме соработка со повеке од 50 компании низ цела Република Македонија.

  Адитон


  • Адреса: Македонија 22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

  Кршење на секаков тип бетон со хилта, дијамантско сечење на армиран бетон, сечење асфалт и бушење на кружни отвори со круни...

  ПаркингЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Фасилити Менаџмент Сервицес


  • Адреса: Филип Втори Македонски 3, кат 3 (Васил Аџеларски)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

  Фасилити Менаџмент Сервицес е друштво кое се занимава со целокупно финансиско управување на имоти и комерцијални објекти, нивно техничко одржување, одржување хигиена со професионални машини и ефикасни средства, хемиско одржување на климатизациски и вентилациски уреди, вклучувајќи и реновирање и преуредување на деловни простории.

  Работиме 6 дена во неделата

  Темс инженеринг


  • Адреса: Димитар Влахов 31
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

  Темс инженеринг е компанија која се занимава со рушење и демолирање на куќи, згради и слично.

  Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил објави дека просечната плата од месец во месец продолжува да расте и оти економската година ги дава резултатите. ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Јавното претпријатие Водовод и канализација ја информира јавноста дека поради реконструкција на водоводна мрежа ф-80 на ул.Кузман Шапкарев бб, прекинато ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Промотивен штанд МојДДВ денеска ќе биде поставен во центарот на Прилеп пред супермаркетот Тинекс. На штандот граѓаните ќе може да скенираат фискални сметки, а ...
  сите 146 | | | веќе видена

  Зголемени се продажните цени во трговијата на мало во вториот во однос на првиот кваратл годинава, а се очекува нивно зголемување и во наредните три месеци. ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи