Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Airports, airline flight information & transport
 • Information centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Airports по градови

Ohrid Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Airports

AD Airports of Makedonija


 • Address : Gjuro Strugar 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Airport St.Apostol Pavle


 • Address : s.Podmolje, p.fah 134
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Дури 48 проценти од анкетираните фирми го делат мислењето дека секогаш или често има корупција во јавните набавки. Како најчест проблем, три четвртини од нив, ...
сите 17 | | | веќе видена

Во првата половина од 2020 година, Стопанска банка а.д. Битола беше фокусирана на остварување на клучните стратешки, деловни и финансиски цели во услови на ...
сите 101 | | | веќе видена

Министерството за економија соопшти дека овозможило сите лиценцирани туристички агенции кои сакаат да работат со ваучери за туризам, да можат дополнително да ...
сите 22 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel