Airkon

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3090501
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1441176872_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

AIRKON ështo kompani e orientuar në inixhinieri, e cila ekziston në tregun tone tanimë më shumë kohë, nga viti 1997, ndërsa numri i madh i klientëve të kënaqur garanton veprim të suksesshëm edhe në vitet e ardhëshme.

Përkrah vetë iniciativës të çertifikimit të menaxhmentit me sistemin ISO 9001 dhe sistemit për ambient jetësore ISO 4001, AIRKON ka përshtatur veprimtarin e vet me ndryshimin e Ligjit për ndërtim dhe ka fitura Licencë A për projektim, revision, mbikqyrje, realizim dhe menaxhim me ndërtim.

Aktivitetet themelore janë të bazuara në marrjen e fazës e maqineris në industrinë e ndërtimit, drejtimin e tyre automatic dhe kontroll, dhe atë:
- projektim dhe dokumentacion teknik
- dorëzim të pajisjeve nga paleta e produkteve e Principaleve të veta
- montim i pajisjes dhe lëshim në punë
- realizim të instalacioneve
- kontroll dhe regullim të sistemeve për ngrohje, ftohje dhe ventilim me pajisje për rregullim, BMS sistem
- mirëmbajtje e rregullt dhe servisuese
- mbikqyrje mbi aktivitetet e kotraktuara për fazën makinerike
- shërbime consultative dhe analiza investicionuese

Punojmë me pajisje nga prodhues me renome botërore, sfera jonë e pajisjeve përbëhet nga :
- kondicionerë
- çilerë/pompa ngrohëse
- ventilokonvertorë
- oda klimatizuese
- ventilatorë
- sisteme solare
më shumë
8%save
Retail Price - VAT Included:72.900 MKD66.900 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:79.800 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:42.700 MKD

TOSHIBA Seiya RAS

Retail Price - VAT Included:66.900 MKD

Shorai Edge

Retail Price - VAT Included:52.600 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:44.900 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:101.800 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:88.600 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:77.500 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:59.200 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:51.200 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:77.400 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:64.100 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:54.500 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:42.700 MKD

TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

Retail Price - VAT Included:4.970 MKD

TOSHIBA WiFi Адаптер RB-N102S-G/104


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj