Aidi consulting - Fatma Hasic


  • Adresa: Advokatska ulicka ( Pajko maalo ) 10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1658387053_1.jpg?t=true&w=300&h=300


Si Shërbime Përkthimi dhe Konsulence AIDI, ne punojmë në Shkup që nga viti 1998.

Përveç ekipit tonë të përkthyeseve me përvojë, ne u ofrojmë klientëve tanë shërbime në të gjitha gjuhët me rrjetin tonë të përkthyesve të pavarur në Maqedoni dhe në mbarë botën, i cili zgjerohet nga dita në ditë.

Përveç të qenit ofrues shërbimi global për klientët tanë në të gjitha çështjet që kanë të bëjnë me përkthimin dhe gjuhën, me stafin tonë të dëshmuar me aftësi përkthimi dhe efikasitet të shkëlqyer teknik; Me rëndësinë që i kushtojmë punëve të infrastrukturës, kuptimi ynë për efikasitetin gjithnjë në rritje dhe në këtë kontekst, përdorimin e teknologjisë në avantazhin më të madh;

● cilësi e lartë,
● më shpejt,
● zgjidhjet më të besueshme,
● shohim si synimin tonë parësor ofrimin e çmimeve më të përballueshme.

Shërbimet tona janë të disponueshme për gjuhët e mëposhtme:
● Gjuha kroate
● Gjuha boshnjake
● Gjuha malazeze
● Gjuha serbe
● Gjuha angleze
● Gjuha turke
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj