Aidi consulting - Fatma Hasic


  • Address : Advokatska ulicka ( Pajko maalo ) 10
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10685 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1658387053_1.jpg?t=true&w=300&h=300


Како АИДИ Преведувачки и консалтинг сервиси работиме во Скопје од 1998 година.

Покрај нашиот искусен преведувачки тим, на нашите клиенти им нудиме услуги на сите јазици со нашата хонорарна мрежа на преведувачи во Македонија и ширум светот, која од ден на ден се проширува.

Покрај тоа што станавме глобален давател на услуги за нашите клиенти во сите прашања што се занимаваат во контекст на преводот и јазикот, со нашиот докажан кадар со преведувачки способности и одлична техничка ефикасност; Со важноста што им ја придаваме на инфраструктурните работи, нашето разбирање за постојано зголемување на ефикасноста и во овој контекст, користење на технологија со најголема корист;

● врвен квалитет,
● најбрзо,
● најсигурни решенија,
● гледаме како наша примарна цел да понудиме најприфатливи цени.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel