Ahengu & Sopi


  • Adresa: Brveniçki pat p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7821 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569572659_91.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ahengu & Sopi jo vetëm që ofron ushqim dhe pije shumë të mira, por gjithashtu siguron një mjedis unik që mund t'i përshtatet dëshirave tuaja.

Përfitim i madh duke pasur një hapësirë të vendosur është ajo që nuk do të duhet të siguroni shumë dekorime shtesë, karriget dhe seti për ngrënie janë tashmë atje dhe koordinohen me stilin tuaj të zgjedhjes.

Ekipi ynë i talentuar për evente do të krijojë një event për ju, që mysafirët nuk do ta harrojnë kurrë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj