Ахенгу & Сопи


  • Адреса: Брвенички пат б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569572659_91.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ахенгу & Сопи не само што нуди неверојатна храна и пијалок, исто така обезбедува уникатно опкружување што може да одговара на ваши желби.

Голема придобивка да имате веќе воспоставен простор е тоа што нема да мора да обезбедите многу дополнителен украс, дури и столчињата и приборот за јадење веќе се таму и координирани со вашиот стил на избор.

Нашиот талентиран тим за настани ќе создаде настан за вас што гостите никогаш нема да го заборават.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи