Agrodinamika Group


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 94-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Kolekta


  • Address : bul.Jane Sandanski 79-a-1/15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

  KOLEKTA is a company for collection of outstanding claims, which serves clients from different sectors: telecommunication sector, banking sector, utility companies and other private companies that need our services.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1514472814_62.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel