Агроцентар

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Карамани
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10768 км

  • Телефон 2: 070 339155
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559567866_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Агроцентар
АГРОЦЕНТАР дооел е компанија која дваесет години се занимава со производство и промет со добиточна храна, продажба на еднодневни пилиња, производство и доработка на семенски материјал за житни култури.

За производство на добиточната храна користиме суровини од сопстеното примарно земјоделско производство, како и суровини од други производители, а самото производство се реализира во село Карамани, каде располагаме со сопствен млин за мелење и мешање на добиточната храна. Храната што ја произведуваме е со одличен квалитет, ги задоволува и најстрогите стандарди и е наменета за исхрана на сите видови добиток. Продажбата на добиточната храна се реализира директно до нашите традиционални коминтенти, а еден дел и преку нашата продавница за добиточна храна и земјоделската аптека, кои се лоцирани во Битола на ул. Прилепска бр. 40 и 42.

Во село Карамани е лоциран и нашиот капацитет за производство, селектирање и доработка на семенски материјал за житни култури. На пазарот нудиме семенски материјал за производство на сите видови житни култури, со контролиран квалитет и гарантирано високи приноси.

АГРОЦЕНТАР дооел на пазарот е познат и по продажба на еднодневни пилиња, кои исто така се со контролирано потекло и гарантирана сортност.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи