Agrocentar


  • Address : Zaharija Shumljanska (Prilepska) 42
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7481 км

  • Telephone 2: +389 70 339155
  • Fax: +389 47 227964
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 162 | | | веќе видена

“Со ребалансот на Буџетот за 2022 година се обезбедуваат средства за подобрување на стандардот и условите за живот на граѓаните во услови на најголема глобална ...
сите 77 | | | веќе видена

Од април 2022 година, Црна Гора влезе во зоната на галопирачка инфлација , која не била повисока во последните 15 години. Инфлацијата е на прагот од речиси 12 ...
сите 80 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel