Agrobroker


 • Address : Kliment Ohridski 105
 • Place: Strumica
 • Location: Customs terminal


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Delta shped (Delta Sped)


  • Address : bul.Jane Sandanski 110-4/3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624874715_98.png?t=true&w=300&h=300
  7 days a weekDelivery

  Viator i Vektor


  • Address : bul.ASNOM 74-a (AVNOJ)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:30 to 20:00

  Виатор & Вектор д.о.о. Скопје е една од најстарите, водечки логистички компании во Македонија. Со 15 испостави на територијата на Македонија и 86 вработени со исклучително професионално искуство, Виатор & Вектор претставува доминантна компанија во областа на логистиката.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi Zone

  Deni internacional


  • Address : ul.34 b.b. nas.Ilinden
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7432 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

  Organization Denny International is a specialized company for organizing international transport of goods in road traffic.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Inter Siping


  • Address : bul.Gevgelija K-2
  • Place: Gevgelija
  • Distance: ≈7553 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Inter Shiping is a company whose main activity is international transport and organization of transportation of all types of goods..

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536577539_79.png?t=true&w=300&h=300

  Сите показатели за стабилноста на девизниот курс и банкарскиот систем и натаму се поволни. Со тоа, мерките преземени од централната банка ги оценуваме како ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Владата на денешната седница го утврди текстот на Предлог-законот за гаранција на Република Северна Македонија за обврските по Договорот за заем за финансирање ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Директорката на Меѓународниот монетарен фонд Кристалина Георгиева , ги отфрли обвинувањата против неа дека имала корист од Кина со манипулирање со податоците ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel