Agro Gurmesh

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Rr.1 nr.64 , f.Jurumler
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7862 км

  • Telefon 2: 02 545032
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00Foto dhe video galeri

Агро Гурмеш
Agro Gourmet është një kompani që merret me prodhimin dhe shpërndarjen e perimeve dhe frutave në masë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj