Агро Гурмеш

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ул.1 бр.64 , с.Јурумлери
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7435 км

  • Телефон 2: 02 545032
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00Фото и видео галерија

Агро Гурмеш
Агро Гурмеш e компанија која се занимава со производство и дистрибуција на зеленчук и овошје на големо.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи