Agro guma

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : ul.8, s.Drma 133
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7438 км

 • Telephone 2: +389 70 365859
 • Fax: +389 2 2458310
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
30%save
Retail Price - VAT Included:3.000 MKD2.100 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W601 - ...

30%save
Retail Price - VAT Included:10.020 MKD7.000 MKD

Гуми за автомобил EXPLERO WINTER W6 ...

29%save
Retail Price - VAT Included:7.417 MKD5.200 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:3.279 MKD2.300 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W601 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:6.270 MKD4.400 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:3.484 MKD2.450 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:6.323 MKD4.450 MKD

Гуми за автомобил EXPLERO WINTER W6 ...

29%save
Retail Price - VAT Included:7.383 MKD5.200 MKD

Гуми за автомобил EXPLERO WINTER W6 ...

29%save
Retail Price - VAT Included:8.086 MKD5.700 MKD

Гуми за автомобил FULLGRIP PT935 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:5.089 MKD3.600 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

26%save
Retail Price - VAT Included:6.763 MKD5.000 MKD

Гуми за автомобил FULLGRIP PT925 - ...


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingPets welcome6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedDeliveryDisabled access

Evropa Gumi


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

The most important and valuable brand, that we proudly present on this market for 7 years is the Dutch producer’s VREDESTEIN. Other brands that we also import and offer are: a full range of BRIDGESTONE products which include FIRESTONE and DAYTON, as well as MICHELIN with KLEBER and KORMORAN.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Orbita trans 2000//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678961317_53.png?t=true&w;=300&h;=300
ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Bolid R


 • Address : Kumanovska 10-a-5-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00 • Sun from 09:00 to 16:00

Bolid R is a newly opened service, a volcanizer that offers volcanic and other service.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540209543_63.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Turbomaks


 • Address : Skupi 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 16:00

Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561106885_31.png?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 36 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 4 | | | веќе видена

ТАВ Македонија, подружница на ТАВ Аеродроми, ја заврши надградбата на системот за ракување со багаж и инсталацијата на нов уред за скенирање багаж на скопскиот ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel