Agro guma

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : ul.8, s.Drma 133
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7865 км

 • Telephone 2: +389 70 365859
 • Fax: +389 2 2458310
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
30%save
Retail Price - VAT Included:3.000 MKD2.100 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W601 - ...

30%save
Retail Price - VAT Included:10.020 MKD7.000 MKD

Гуми за автомобил EXPLERO WINTER W6 ...

29%save
Retail Price - VAT Included:7.417 MKD5.200 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:3.279 MKD2.300 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W601 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:6.270 MKD4.400 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:3.484 MKD2.450 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:6.323 MKD4.450 MKD

Гуми за автомобил EXPLERO WINTER W6 ...

29%save
Retail Price - VAT Included:7.383 MKD5.200 MKD

Гуми за автомобил EXPLERO WINTER W6 ...

29%save
Retail Price - VAT Included:8.086 MKD5.700 MKD

Гуми за автомобил FULLGRIP PT935 - ...

29%save
Retail Price - VAT Included:5.089 MKD3.600 MKD

Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

26%save
Retail Price - VAT Included:6.763 MKD5.000 MKD

Гуми за автомобил FULLGRIP PT925 - ...


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingPets welcome6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedDeliveryDisabled access

Evropa Gumi


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

The most important and valuable brand, that we proudly present on this market for 7 years is the Dutch producer’s VREDESTEIN. Other brands that we also import and offer are: a full range of BRIDGESTONE products which include FIRESTONE and DAYTON, as well as MICHELIN with KLEBER and KORMORAN.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Orbita trans 2000//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678961317_53.png?t=true&w;=300&h;=300
ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Bolid R


 • Address : Kumanovska 10-a-5-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00 • Sun from 09:00 to 16:00

Bolid R is a newly opened service, a volcanizer that offers volcanic and other service.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540209543_63.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Turbomaks


 • Address : Skupi 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 16:00

Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561106885_31.png?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 120 | | | веќе видена

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 126 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 81 | | | веќе видена

Зоран Јовановски, познат економист, уште четири години ќе биде член на Надзорниот одбор на НЛБ Банка. За ова банката ја извести инвеститорската јавност преку ...
сите 8 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 19 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 36 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel