Agro Gomil


  • Address : Marsal Tito b.b.
  • Place: Kocani
  • Distance: ≈7920 км

  • Telephone 2: +389 33 351101
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00
    Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 57 | | | веќе видена

Веднаш да се почне со конципирање стратегија за долгорочен економски, одржлив развој на државата, да се рационализираат робусните буџетски расходи и да се ...
сите 13 | | | веќе видена

Како една од првите приватни фирми во Република Македонија основана од семејството Каленикови, ТД Кадис денес одбележува 30 години успешна работа во бизнисот ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel