Agrimatko


 • Adresa: Rr.532 nr.163, f.Marino
 • Vendi: Shkup
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Ferti krop  Ферти Кроп е увозник за југоисточна Европа и пошироко на неколку светски познати брендови на семиња и додатоци како RIJK ZWAAN ,UNITED GENETICS.

  ParkingWi-Fi Zonë

  Primateks


  • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 46-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  PRIMATEKS është kompani e cila merret me shitjen e produkteve për higjienë komunale për Maqedoni, Kosovë dhe Shqipëri. Importues i autorizuar dhe shpërndarës i kompanive të njohura botërore si Environmental Science, Bayer Garden, Unichem etj. 

  ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  Agrostart


  • Adresa: F.Rezhanovc p.n.
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7858 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

  Agrostart punon si importues, agjent i përgjithshëm dhe distributor në Republikën e Maqedonisë. Maqedonia dhe bashkëpunon me sukses me më shumë kompani të huaja për prodhimin e plehrave minerale, llojeve të ndryshme të koncentrateve, farërave për prodhimet bujqësore.

  ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  Kleçovce-drejtoria


  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Sulmuese Maqedonase 66
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7862 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

  Kompania Klechovce kryen prodhimin dhe tregtimin e të gjitha llojeve të farave.

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj