Agriculture Combine Pelagonija (Zemjodelski kombinat Pelagonija)


  • Address : Novachki pat 11
  • Place: Bitola

  • Fax: +389 47 223297
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel