Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci turistike
 • Aeroplan - bileta
 • Rent a car agjenci
 • Autobusa - bileta
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Anije Dhe Barka - Huazim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Agjenci turistike në Ohër

ARKA


 • Adresa: Petar Çaullev 19
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 16:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks ekskurzii (Topisat)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantis


 • Adresa: Bul.Turistiçka 3/4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlas turs


 • Adresa: Koço Racin 47
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biznesit Ohrit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DMC Balkans


 • Adresa: bul.Turistiçka 52 lam.1 lok.3
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elida turs


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fibula


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 14-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gema


 • Adresa: Dame Gruev 39
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Generalturist 2000


 • Adresa: bul.Turistiçka lok.1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globus Travel


 • Adresa: Bul.Turistiçka mini pazar granit lok.5 perëndim
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ibegalis


 • Adresa: Dimitar Vllahov 1-1/4 D-13
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Travel


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 37
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompas Travel


 • Adresa: Car Samoill 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 21:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krume Naumovski-Udhërrëfyes turistik


 • Adresa: Jane Sandanski 91-1/5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lale Turs


 • Adresa: Partizanska 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maks Travel


 • Adresa: Jane Sandanski 55
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

agjenci turistike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megaturs


 • Adresa: Kompleksi Letnica p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

My Way


 • Adresa: Dimitar Vllahov 20
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Odisea Travel


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15 lok.1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Каков маестрален прц! ни направи матриксов наречен живот, тоа е чудо едно. Денеска имаме работи кои до вчера ги сонувавме, ама, џабе ни се. Водзухор никогап ...
сите 17 | | | веќе видена

Ви го претставуваме кредитниот пакет “Доверба” на Централна кооперативна банка кој е наменет за вработени во бонитетни фирми одобрени од страна на Банката, ...
сите 210 | | | веќе видена

Во вечерашниот ТВ настап , српскиот претседател Александар Вучиќ, претставувајќи ги новите мерки рекол дека се размислува на секој граѓанин на Србија да му ...
сите 30 | | | веќе видена

Микропретријатијата од услужната дејност, пред сѐ продавниците и бутиците, од Владата бараат за три месеци бруто платите за вработените да бидат на товар на ...
сите 77 | | | веќе видена

Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj