Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Tetovë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci për sigurim të personave dhe pasurisë
 • Alarme kundër vjedhjeve dhe sisteme sigurimi
 • Video mbikqyrje dhe sisteme për qasje të kufizuar
 • Sisteme sigurimi dhe pajisje
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Alarme Dhe Pajisje Kundër Zjarrit
 • Detektorë - Prodhim Dhe Tregti
 • Shpedicione
 • Depo Doganore
 • Automjete Speciale - Servise
 • Bazhdarim
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Riparime
 • Tahografë
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Agjenci për sigurim të personave dhe pasurisë

Garda


 • Adresa: Ellpida Karamandi 13/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karpatija


 • Adresa: Pande Kajzero 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brigada


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 13/4
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Oбезбедување на лица и имот со физичко и техничко обезбедување, сопствен мониторинг центар, патролно обезбедување инсталација на безбедносни системи, (алармни уреди, камери и контрола на пристап)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601036943_3.png?t=true&w=300&h=300

Grup for protekshn


 • Adresa: Tosho Arsov 36
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allajans sekjuriti


 • Adresa: Strasho Pinxhur, f.Vatasha 82
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob


 • Adresa: Orce Nikollov 9
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Armor


 • Adresa: Skopska 9
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan energi sistem


 • Adresa: rr.515 8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bns sekjuriti


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Falkon-1


 • Adresa: Fronti i Sremit 39/5
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hbi-X


 • Adresa: Pirinska 34
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linux


 • Adresa: Ilindenska 62/2
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnum


 • Adresa: Gjeneral Mihajllo Apostollski 34/2
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pako Security


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Patriot-Aldo


 • Adresa: bul.Maqedonia p.n.
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Protector no.1


 • Adresa: Klliment Ohridski 33 lok.10
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

За време на ковид се зборуваше за некоја нова нормалност од економски аспект е да се мине низ различни кризи, после ковид инфлација, па сега војната во ...
сите 63 | | | веќе видена

За проектот „НЛБ Рамка за помош“, НЛБ Банка Скопје ја доби националната награда за најдобра општествено одговорна практика во категоријата „Вложување во ...
сите 16 | | | веќе видена

Иутекредит ги објави неревидираните резултати од за првиот квартал од 2022 година. СТРАТЕШКИ ДОСТИГНУВАЊА Вкупниот број на клиенти се зголеми за 23,7 отсто на ...
сите 9 | | | веќе видена

Преку Министерството за финансии, државата денеска ја емитуваше дваесет и првата емисија обврзници за денационализација во вкупен износ од шест милиони евра. – ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj