Agens

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikolov 137 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 070 327664
  • Faksi: 02 3216920
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513074784_34.jpeg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Инспирирани од македонската историја и традиција, веќе осум децении постои Агенс – компанија која успешно ги преточува на еден уникатен и симболичен начин преку ракотворби и сувенири, сите значајни периоди за нашата земја.

Во Агенс ќе најдете ракотворби во дрвена кутија, гравура на метал, ракотворби од бронза, декорирани кутии за накит, како и привезоци од дрво, пехари, плакети, благодарници, а исто така и магнети со 24к позлата, икони, сувенири од стакло, печати и штенбили и многу други изработки.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj