Agency for Supervision of Kapital Financial Pensions InsuranceMAPAS (Agencija za supervizija na kapitalno finansirano penzisko osiguruvanje MAPAS)

Wi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Stiv Naumov 100 (Leningradska)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  • Telephone 2: +389 2 3217573
  • Fax: +389 2 3166452
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Suggested results for your search terms:

Institute for Protection of Industrial Property


  • Address : 11-ti Oktomvri 25
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Office performs administrative duties in the process of acquiring rights of industrial property: PATENT, INDUSTRIAL DESIGN, TRADEMARK, GEOGRAPHICAL NAME...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605521342_0.jpg?t=true&w=300&h=300
Photo of Location
Map

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 68 | | | веќе видена

Здружението на оштетени штедачи на Еуростандард банка продолжува да бара правда за како што велат, масовниот грабеж на депозити во банката. „Додека чекаме ...
сите 22 | | | веќе видена

Дирекцијата за технолошко-индустриски развојни зони воведе нов пристап во поттикнувањето на странските инвестиции кој подразбира не само да се донесат ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel