Agarta izninering


  • Adresa: Ruga magjistrale 535
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7545 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583833248_32.png?t=true&w=300&h=300


Që nga fillimi dhe deri më sot, ekipi menaxhues dhe ekspert i Agartha Inxhinering ka arritur të krijojë një markë cilësore, që është dëshmuar në shumë fusha si në Maqedoni ashtu edhe në Europë, ku eksportojmë pjesën më të madhe të produkteve tona. Produktet tona janë në dispozicion sot në shumë familje dhe kompani në Gjermani, Zvicër, Belgjikë, Holandë…

Ekipet profesionale që kanë përvojë shumëvjeçare në baza ditore, e dëshmojnë atë në tregun tonë dhe atë europian.

Në një kohë kur Maqedonia ka një vëllim në rritje të ofruesve në sektorit tonë të shërbimeve me cilësi të dyshimtë, marka jonë është një freskim i vërtetë i tregut. Ne punojmë me produkte që e kanë prejardhjen ekskluzivisht nga vendet e Bashkimit Europian, duke kënaqur kështu edhe kërkesat më të rafinuara të blerësve, duke u ofruar atyre cilësi dhe jetëgjatësi.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj