Афродита Кригос


  • Адреса: бул.Партизански одреди 153/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Придавката „Северна“ на новите банкноти ќе ја чини Народната банка 2,2 милиони евра. Руското акционерско друштво „Гознак“ ќе ги изработува книжните пари од 100 ...
сите 9 | | | веќе видена

ССМ остро реагира што судијата Емил Пилатов не отвора стечајна постапка за компанијата „Баргала“ од Штип. Иако до Сојузот на синдикатите на Македонија сеуште ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи