Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Aeroplan - transporti kargo
 • Shpedicione
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Transporti detar
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Transporti Kontejnerik
 • Dërgesë E Pakove
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Posta E Shpejtë
 • Depo Doganore
 • Transport Me Traget
 • Posta - Shërbime Postale
 • Aeroplan - Dergese Ajror
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • Frigoriferë - Transport I Mallrave
Повеќе филтриПомалку филтри

Aeroplan - transporti kargo по градови

Gjevgjeli Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Aeroplan - transporti kargo

Rse Optima


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SIS Aviation/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TNT Ekspres - PNL Translog


 • Adresa: rr.1551, Zona industriale Vizbeg 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10678 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tir


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Anton Popov) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Translog


 • Adresa: Kozle 101/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Translog është një kompani fleksibile dhe profesionale, e udhëhequr nga profesionistë të rinj dhe me përvojë. Shërbimet që ofrojmë: transportin e kontejnerëve, transportin e kamionëve, logjistikën, transportin ajror (ngarkesave), deponimin, lidhjen / garancinë dhe publikun, zhdoganimin, shpërndarjen e tokës ...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1409646572_11.jpg?t=true&w=300&h=300

UPS-United Parcel Servis


 • Adresa: rr.36, Zona industriale Ilinden 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10691 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Logistik


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 1-1/63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viator i Vektor


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 74-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jas 2020


 • Adresa: Brigada e 5-tл e Prilepit 48
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Инфлацијата расте речиси насекаде во 2022 година. Геополитичките тензии предизвикуваат високи трошоци за енергија, додека нарушувањата од страната на понудата ...
сите 87 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) посочува дека уште во месец април 2022 година ги има информирано Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), ...
сите 232 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj