Adora Inxhiniering

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 182-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9441 км

  • Telefon 2: 02 3093201
  • Faksi: 02 3093908
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394551086_09.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompleks rezidencial banesor dhe afarist
“Pod Vodno” Qendër

EKO INOVACIONE dhe Implementim të teknologjive më të reja është ajo që ADORA Inxhenering është sinonim për cilësi në ndërtimtari. Rezidencioni “POD VODNO” është object ekskluziv nën pjerrësitë e Vodnos, në vet qendrëne Shkupit e ndërtuar sipas të gjitha standardeve Europiane për shtëpi cilësore dhe e vetmja në Maqedoni me efikasitet energjetik.


Kompleks rezidencial banesor-afarist “Park” Strumicë

Për here të parë në Strumic është ndërtuar objekt me implementim të standardeve ndërkombëtare për Efikasitet energjetik dhe me standarde të larta për cilësi ISO 9001 dhe për mbrojtje të ambientit jetësore ISO 14001. Me implementim të materialeve që kursejnë energji Strumica ka fituar objektine pare banesor i ndërtuar me karakteristika ENERGJETIKE, funksionalitetin e vet dhe arkitekturëne e mirënjohur leht bashkangjitet në rrethinën urbanistike, karakteristikë për këtë vend.


KOMPLEKSI I PARË ELIT NË OHËR I NDËRTUAR SIPAS TË GJITHA STANDARDEVE PËR EFIKASITET ENERGJETIK

EKO INOVACIONE dhe Implementim të teknologjive është ajo që ADORA Inzenering është sinonim për cilësi për ndërtimtari në Maqedoni. Për here të pare në Ohër është ndërtuar objekt me implementim të standardeve ndërkombëtare për Efikasitet energjetik dhe me standarde të lartapër cilësi ISO 9001 dhe për mbrojtje të ambientit jetësor ISO 14001.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj