Ada Holding


  • Address : Krushevska Republika 101
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7919 км
  • Location: Нас.Баби

  • Telephone 2: +389 70 322808
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 17 | | | веќе видена

До 20 декември земјоделците ќе добијат дополнителни средства во рамките на „украинската помош“ откако веќе е ажуриран плафонот за оваа поддршка, известува ...
сите 3 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 111 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel