Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Важни телефони
 • Дежурни служби
 • Корона вирус
 • Комунална хигиена
 • Депонии - организирани
 • Полиција
 • Информативни Центри
 • Електрична Енергија - Дистрибуција
 • Електрична Енергија - Компании За Набавка
 • Јавни Претпријатија
 • Комунални Претпријатија
 • Итни Броеви
 • Контакт Центри (Повикувачки-Call)
 • Погребни Услуги
 • Погребна Опрема
 • Државни Институции
 • Брза Помош
 • Автомобили - Паркинзи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Важни телефони


Сава Осигурување-дирекција


 • Адреса: Загребска 28-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Сава Осигурување е компанија која е присутна на македонскиот осигурителен пазар скоро 25 години со целосна посветеност - на своите клиенти да им обезбедиме врвна грижа.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521638921_49.png?t=true&w=300&h=300

Силк Роуд банка-пријава на изгубена дебитна/кредитна картичка


 • Адреса: Владимир Комаров 11-а 4 кат
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Служба за домашна посета-Скопје


 • Адреса: бул.Партизански Одреди б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сојуз на стопански комори


 • Адреса: Црвена Скопска општина 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СОС-телефон за семејно насилство


 • Адреса: Сисак 23
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7905 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Телеграми



  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Телеком - техничка поддршка за корисници


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Точно време



   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   ТТК банка-пријава на изгубена дебитна/кредитна картичка


   • Адреса: Народен Фронт 19-а, ТЦ Беверли Хилс
   • Место: Скопје
   • Оддалеченст: ≈7851 км

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Фонд за здравствено осигурување


   • Адреса: Македонија 5, п.фах 237
   • Место: Скопје
   • Оддалеченст: ≈7852 км
   • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Фонд за здравствено осигурување


   • Адреса: Македонија б.б, п.фах 237
   • Место: Скопје
   • Оддалеченст: ≈7852 км

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

   Халкбанк-пријава на изгубена дебитна/кредитна картичка


   • Адреса: Св.Кирил и Методиј 54 (М.Х.Јасмин)
   • Место: Скопје
   • Оддалеченст: ≈7851 км

   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
   Мапа

   Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
   сите 33 | | | веќе видена

   Во вечерашното гостување во телевизија Алфа, дополнителната заменик министерка за финансии, Гордана Димитриеска Кочоска истакна дека голема грешка ќе беше ...
   сите 5 | | | веќе видена

   Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
   сите 148 | | | веќе видена

   Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
   сите 183 | | | веќе видена
    

   Логирај се на Златна Книга

   Корисничко имеЛозинка



   Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи