Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Emergency numbers & assistance
 • Emergency services
 • Corona virus
 • Garbage removal - utilities (communal hygiene)
 • Landfills (waste management)
 • Police
 • Information Centres
 • Electricity - Supply Utilities
 • Electricity Supply Companies (Utilities)
 • Public Utilities
 • Garbage Removal Utilities
 • Emergency Numbers
 • Call Centres
 • Funeral Services
 • Funeral Equipment & Supplies
 • Government & State Institutions
 • Emergency Ambulance Services
 • Car - Parks (Parking Garages)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Emergency numbers & assistance


Sava Osiguruvanje-main office


 • Address : Zagrebska 28-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Sava Insurance is a company that is present on the Macedonian insurance market for almost 25 years with full commitment - providing our customers with top care.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521638921_49.png?t=true&w=300&h=300

Silk Road bank-reporting of lost debut/credit card


 • Address : Vladimir Komarov 11-a 4 kat
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TTK bank-reporting of lost debut/credit card


 • Address : Naroden front 19-a TC Beverli Hils
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telegrams (Telegrami)  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Tow service of city Skopje (Pajak Sluzba na grad Skopje)


  • Address : Nikola Karev b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Tow service of the Municipality Centre (Pajak sluzba na opstina centar)


  • Address : Nikola Karev 18
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Train Station-Skopje (Zeleznicka stanica-Skopje)


  • Address : Nikola Karev 20
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Zakazuvanje mamografski pregled


  • Address : 50-ta Divizija b.b.
  • Place: Skopje

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  application for passports, identity card and driver's license


  • Address : закажување преку мобилен телефон
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Аpplication sheet of water meters (Prijava na sostojba na vodomeri)


  • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
  • Place: Bitola

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Map

  Смислено сценарио за пропаст на банката, кое се кроело неколку месеци наназад за да можат блиски луѓе да си ги повлечат парите од Еуростандард. Но и избрзана ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Пензионерите, лицата кои земале плата преку Еуростандард, како и примателите на социјален и детски додаток, ќе мора да си отворат сметки во друга банка, каде ...
  сите 300 | | | веќе видена

  Трите земји од регионот на југоисточна Европа забележаа историски падови на брутодомашниот производ во последниот квартал поради пандемијата на коронавирусот. ...
  сите 80 | | | веќе видена

  По реакциите на граѓаните дека не добиваат редовно сметки за струја, но затоа им се наплаќаат долгови, од ЕВН топката ја префрлаат на Македонски пошти, од каде ...
  сите 38 | | | веќе видена

  За Британците Македонија е најевтина земја во Европа, сосе кафе, теретана и деловен ручеk. Македонија е најевтината земја во цела Европа за Британците да се ...
  сите 2 | | | веќе видена
   

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel