Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Emergency numbers & assistance
 • Emergency services
 • Corona virus
 • Garbage removal - utilities (communal hygiene)
 • Landfills (waste management)
 • Police
 • Information Centres
 • Electricity - Supply Utilities
 • Electricity Supply Companies (Utilities)
 • Public Utilities
 • Garbage Removal Utilities
 • Emergency Numbers
 • Call Centres
 • Funeral Services
 • Funeral Equipment & Supplies
 • Government & State Institutions
 • Emergency Ambulance Services
 • Car - Parks (Parking Garages)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Emergency numbers & assistance


Sava Osiguruvanje-main office


 • Address : Zagrebska 28-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Sava Insurance is a company that is present on the Macedonian insurance market for almost 25 years with full commitment - providing our customers with top care.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521638921_49.png?t=true&w=300&h=300

Silk Road bank-reporting of lost debut/credit card


 • Address : Vladimir Komarov 11-a 4 kat
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TTK bank-reporting of lost debut/credit card


 • Address : Naroden front 19-a TC Beverli Hils
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telegrams (Telegrami)  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Tow service of city Skopje (Pajak Sluzba na grad Skopje)


  • Address : Nikola Karev b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Tow service of the Municipality Centre (Pajak sluzba na opstina centar)


  • Address : Nikola Karev 18
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Train Station-Skopje (Zeleznicka stanica-Skopje)


  • Address : Nikola Karev 20
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Zakazuvanje mamografski pregled


  • Address : 50-ta Divizija b.b.
  • Place: Skopje

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  application for passports, identity card and driver's license


  • Address : закажување преку мобилен телефон
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Аpplication sheet of water meters (Prijava na sostojba na vodomeri)


  • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
  • Place: Bitola

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Map

  Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Податоците што ги аналираше порталот Пари во соработка со БизнисМрежа.мк , за првите 10 компании по големина на приход кои се во ...
  сите 16 | | | веќе видена
   

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel