Aco Karamanov

Airconditioned

  • Address : 22-ri Oktomvri b.b.
  • Place: Radovis
Categories:

cultural centres


  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Нови дополнителни 76 милиони евра за мерки за заштита на стандарот на граѓаните и поддршка на стопанството се обезбедуваат со ребалансот на Буџетот, како ...
сите 221 | | | веќе видена

Откако Статистика вчера ги објави податоците за просечната плата за март , на фејсбук се огласи премиерот Димитар Ковачевски, ко вели дека во ова малкумина ...
сите 77 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel