Ace Medical


 • Address : Majka Tereza 5 lok.2 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingAirconditionedCards acceptedDisabled access

  Medicus Help-Head office


  • Address : Jadranska Msgistrala 165 a, Vizbegovo (Kacanicki pat)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10679 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Медикус Хелп – 25 години посветени на вашето здравје. Нашиот успех се темели на нашата подготвеност да одговориме на потребите на клиентите и да го понудиме најдоброто за нив. Изградивме силна репутација во земјава со нашите ортопедски производи, кои нудат квалитет, самодоверба, сигурност и помош во совладување на препреките со кои се соочуваат нашите клиенти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingAirconditionedBaby facilityCards acceptedDisabled access

  Center for orthodontics and implantology Slavej


  • Address : Vasil Gorgov 45
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

  "The center for orthotics and prosthetics - Slavej" marks a continuous development since 1950. During all these years it successfully served its customers with top quality products made according to modern technologies, allowing normal functioning and living.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e7edcb895aeaa01249b05ee749d976aa.jpg?t=true&w=300&h=300

  Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel