Accent (Akcent)-Shtip  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Потребата за зголемување на минималната плата на 18.000 денари е реална и егзистенцијална за работниците. Аргументите се на наша страна и не гледам причина да ...
сите 42 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски со економскиот тим на средбата со претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, ...
сите 54 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel