ABC - music
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708696871_53.png?t=true&w=300&h=300


  Dyqani ynë është hapur në vitin 1995 si librari, veprimtari shkollore dhe zyrash dhe shitje instrumentesh muzikore. Përveç instrumenteve klasike: kitarë, violinë, piano, ju ofrojmë edhe një përzgjedhje të instrumenteve muzikore popullore dhe tradicionale si ud, xhumbush, kanun, saz, tarabukë, daulle etj.

  Qëllimi ynë është ta bëjmë muzikën më të aksesueshme për të gjithë.

  Nëse keni një instrument, do të thotë që tashmë keni hapur atë derë unike për një botë plot frymëzim. Nëse nuk zotëroni ende një instrument, jeni në vendin e duhur. Ne jemi të gatshëm t'ju ndihmojmë të merrni vendimin e duhur në zgjedhjen e instrumentit tuaj më të mirë.

  Produktet:
  - Instrumente popullore
  - Kitarë
  - Violinë
  - Piano
  - Mikrofon
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj