8-ми Март


 • Адреса: Димче Ковачески б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Локација: До школото Јосип Брос Тито


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
  сите 18 | | | веќе видена

  АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
  сите 171 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи