8-ми Април


 • Адреса: Виетнамска 49
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Локација: Шуто Оризари
  Денарот е стабилен, а монетарната стратегија на одржување стабилен курс на денарот во однос на еврото е оптимална за нашата економија и компатибилна со ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи