7even weddings & events

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Konferenca e 5-të Partiake 32-a
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7920 км

  • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00
    Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Ne i rrisim standardet disa shkallë më lart. Jemi më të ndryshëm nga të gjithë të tjerët:
👉 Tualete speciale për personat me aftësi të kufizuara
👉 Tualet i veçantë për ndërrimin e bebeve/fëmijëve
👉 Gardërobë
👉 Altar për celebrim me pamje nga qyteti poshtë Isarit
👉 Ndriçim profesional disko
👉 Mbyllur me mure xhami që hapen dhe mbyllen sipas kushteve të motit dhe mundësisë së një dasme në ambient të hapur
👉 Kapaciteti maksimal 320 të ftuar
👉 Në sallë është instaluar ventilim dhe klimatizim qendror
👉 Pirja e duhanit lejohet në të gjitha stinët
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj