7 April Klima

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

7 April Klima është kompania e parë private për ventilim dhe ajër të kondicionuar, e themeluar në vitin 1985. në Maqedoni, e cila ka punuar me sukses për shumë dekada në Maqedoni dhe më gjerë.

Në themelet e funksionimit prej disa dekadash, kompania jonë ka fituar një përvojë të madhe në aftësinë dhe njohurinë e performancës profesionale nga projekt deri në vënien në funksion të sistemeve të ventilimit dhe klimatizimit.

Qëllimi kryesor në punën tonë është cilësia e punës dhe shërbimit, për projekte të kryera dhe me funksion të përkryer dhe konsumatorë të kënaqur.

Për këtë qëllim ne kemi edukim të vazhdueshëm për të qenë në hap me risitë dhe tendencat e botës në këtë fushë.
Firma 7 April Klima zotëron prodhimin e automatizuar të të gjitha elementeve të nevojshme për klimatizim dhe ventilim që zhvillohet në një sallë prodhimi prej 1600m2.

Me gamën e plotë të produkteve të kompanisë dhe punimet referuese mund të njiheni në faqet speciale të faqes sonë të internetit.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj