2B avni

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Slavej planina 60
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: до пластичарска

  • Telefon 2: 070 219629
  • Faksi: 02 2619446
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403271097_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Disponojmë me një gamë të gjerë të programit për zyra, shkolla, reklama dhe grafikë.
Gjithashtu disponojmë dhe tonerë kompaktë për të gjitha llojet e printerëve

Jemi të autorizuar për programin nga brendi ''Two Brothers'', dhe jemi përfaqësues të ''GIOTTO(FILLA)'', ''PENSAN(FATIH)'', ''DELTA'', ''DELI''

Program shkollor për të gjitha kategoritë e blerësve(të lira dhe të shtrenjta)
- Disponojmë me programe reklamuese shumë të lira dhe më ekskluzive
- Program zyre
- programe grafike, përveç materialeve të nevojshme kemi dhe një gamë të pasur makinerish për grafikë (presë ma bluze….) dhe makineri të tjera plotësuese, si dhe ngjyrë për printer.
- Tonerë(laserik) kompaktë për të gjitha llojet e printerëve.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj