2Б авни

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Славеј планина 60
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: до пластичарска

  • Телефон 2: 070 219629
  • Факс: 02 2619446
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403271097_6.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Располагаме со голем асортиман на канцелариска, школска, рекламна и графичка програма.
Исто така располагаме со компатибилни тонери за сите видови на принтери.

Овластени сме за програмата од брендот ''Two Brothers'', а застапници сме за ''GIOTTO(FILLA)'', ''PENSAN(FATIH)'', ''DELTA'', ''DELI''

Школска програма за сите категории на купувачи (евтина и скапа)
- Располагаме со многу евтина и поексклузивна рекламна програма
- Канцелариска програма
- графичка програма, освен репроматеријали имаме и богат асортиман на машини за графика (преси за маици...) и пропратни графички машини, како и бои за принтери
- Тонери (ласерски) компатибилни за сите видови на принтери
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи