11-ti Oktomvri


  • Address : 2-ra Makedonska brigada b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  • Fax: +389 2 2621937
  • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Македонскиот ИКТ сектор во последните три години бележи постојан раст во број на компании и вработени, раст на извозот, на профитот и на приходите, покажува ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel