Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Охрид
 • Битола
 • Куманово
 • Гостивар
 • Струга
 • Прилеп
 • Струмица
 • Штип
 • Кичево
 • Кочани
 • Велес
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Дебар
 • Ресен
 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Туристички агенции
 • Авионски билети
 • Автобуски превоз
 • Автобуски билети
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Автобуси - Изнајмување
 • Трансфер На Пари
 • Превоз На Патници - Минибуси И Автобуси
 • Рент А Кар Агенции
 • Осигурување - Патничко
 • Студентски Агенции
 • Школување Во Странство - Агенции За Посредување
 • Вработување Во Странство - Агенции За Посредување
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Комбиња - Изнајмување
 • Туристички Информативни Центри
 • Туризам - Алтернативен
 • Саеми - Саемски Организатори
 • Менувачници
 • Визи (Патни) - Добивање
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Туристички агенции


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување.

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Савана


 • Адреса: Орце Николов 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

SAVANA - туристичка агенција со лиценца А и IATA сертификат

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

Стаф


 • Адреса: Иван Козаров 43
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9159 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 15:00

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Македонија Сообраќај АД


 • Адреса: Филип Втори Македонски 3, ТЦ Соравија, приземје (Васил Аџеларски)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Како претпријатие за услуги во патниот сообраќај, постоиме од 1974 година. Од 1995 година постоиме како акционерско друштво и успешно опстојуваме на македонскиот пазар.

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Делфина турс


 • Адреса: Битпазарска 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Главната цел на туристичката агенција Делфина Турс е да понуди квалитетен сервис со цел да се задоволи клиентот и да се постигне максимум во работата. Професионалното работење и изборот на возниот парк нудат: комфор, брзина, сигурност до сите дестинации.

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Ариес


 • Адреса: Марјан Божиновски 2 (Далматинска)
 • Место: Битола
 • Оддалеченост: ≈9228 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

ТА Ариес е една од водечките туристички агенции-оператори во земјата и регионот благодарение на својот висок бизнис стандард и одлична услуга,. Голем број туроператори го одбрале Ариес како партнер и во соработка со Ариес заднички биле создавани и продавани патувања и пакети и други деловни услуги за секој обичен купувач како и одредени корпоративни клиенти.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Њу Вејс оф Травел


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 30
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Со "New Ways of Travel" до омилените летни дестинации во Грција,Турција,Шпанија. *Крстарења по Медитеранот. *Зимувања во Австрија,Бугарија,Италија. *Апсолвентски екскурзии. *Авионски билети. *Автобуски превоз до Бугарија,Грција,Србија,Германија. *Визи за Австралија,Јужна Африка,Бразил,Индија,Канда,Мароко,Тајланд.

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Фалкон Травел


 • Адреса: Димитрије Чуповски 12 (Вељко Влаховиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Туристичката агенција “Фалкон Травел” во своето 10 годишно постоење и искуство во работата од областа на туризмот, со високата професионалност и квалитетна понуда ја стекна довербата на голем број клиенти.

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Ел Мундо


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 62-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9155 км

Ел Мундо на своите клиенти им овозможува комплетен туристички сервис: - Туристички аранжмани - Авиобилети - Хотелски резервации - Туристички патувања во земјата и странство - Организирање на превоз со комбе, минибус и автобус - Организација на Конгреси, конференции, семинари и други манифастации - Team building - Rent a car - Трансфери

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Травел солутион


 • Адреса: Васил Ѓоргов 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Тим од професионалци споени на едно место кои се подготвени да одговорат на барањата на поединци и корпорации, бидејќи позитивните искуства на задоволните клиенти се нашиот императив. Нудиме широк спектар на услуги.


Адем турс


 • Адреса: Илинденска 1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Арбеса Турист


 • Адреса: ТЦ Ловец лок.70
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Арби Реисен


 • Адреса: Илинденска 77/79
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Арсими Компани


 • Адреса: 19-ти Ноември 3
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Атлантис


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Тетово

Бемекс


 • Адреса: Илирија 120
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9130 км

Бесар турс


 • Адреса: Радован Цониќ 101
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Викториа Туристик


 • Адреса: Илинденска 4/51
 • Место: Тетово

Гастро


 • Адреса: Дервиш Цара 4
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Еко-турс


 • Адреса: Киро Ристоски-Дрнц 51
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9130 км

Елида Реисебиро


 • Адреса: Илинденска 53
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Еуро скај


 • Адреса: ЈНА 88
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9130 км

Еуро Фест


 • Адреса: Автобуска станица
 • Место: Тетово

 БИЗНИС

Владата на Русија одлучи да прави планови до крајот на деценијата при конзервативни очекувања за цената на нафтата. Одобрената макроекономска прогноза до 2020 ...
сите 112 | | | прочитана: 1053 | веќе видена

Тимот на сараевскиот меѓународен фестивал „Денови на архитектурата“ ги повикува македонските студенти по архитектура, но и искусните архитекти да учествуваат ...
сите 17 | | | веќе видена

Винарската визба „Тиквеш“ откупи 25 милиони килограми грозје од последната берба и во законски определениот рок исплати 371 милион денари. „Минатата година ...
сите 23 | | | веќе видена
next
Daily.MK
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи