Радиус (100км)

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Душко Поповиќ б.б.
 • Место: Скопје
 • Факс: 02 2600017
 • Телефон 2: 02 2628870
 • Оддалеченост: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 13:30
 • Локација: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

Иверка

Голем избор на Уни, дрвни, фантазиски дезени, како и иверки оплеменети со ХПЛ фолија со висок сјај од реномирани европски и светски производители.

Други плочи

Широк избор на:
- Суров медијапан
- Еднострано или двострано оплеменет медијапан
- OSB табли 9, 11, 15, 18, 22мм

Плотни
- Водоотпорни плотни (40мм)
- Неводоотпорни плотни (30-40мм)
- Островски плотни
- Канцелариски плотни
- Ѕидни облоги

Лизгачи за фиоки

- Макстрио - лизгачи со меко затварање
- Импаз - металбокс лизгачи
- Триовуд - скриени лизгачи
- Обични лизгачи со разни должини

Шибер системи

- Бриџ 500 - шибер систем со меко затварање
- Бриџ 400 - шибер систем
- Плакард - шибер систем со меко затварање

Мијалници

- Мијалници изработени од најквалитетен ростфрај
- Композитни (гранинти) мијалници во 7 бои кои одлично се вклопуваат во секоја кујна

Декоративен оков

- Широк избор на разни типови на рачки од метал, дрво, алуминиум, пластика
- Закачалки и кваки
- Расвета

Функционален оков

- Вагонетки
- Тркалца
- Шарки
- Ногарки за комода и трпезариска маса
- Штрафови и типли
- Спојници
- Држачи за полици и др.

Фото галерија

Лизгачи за фиоки IMPAZ

Рачка UN87

Рачка UN83

Шибер систем - ABAK 100

Мијалник BOX LINE 74 undermount

 • Опис на производот : Ниско-монтажен мијалник од полиран сатинаст ростфр ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 11,560 ден.

Мијалник PIA SINGULAR undermount

 • Опис на производот : Ниско-монтажен мијалник од полиран ростфрај и диме ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 3,275 ден.

Мијалник PIA BAHIA undermount

 • Опис на производот : Ниско-монтажен мијалник од полиран ростфрај и диме ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 5,652 ден.

Мијалник PIA INDUS 50 undermount

 • Опис на производот : Ниско-монтажен мијалник од полиран ростфрај и диме ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 8,349 ден.

Мијалник PIO MITHUS undermount

Мијалник DUO 60 BC undermount

 • Опис на производот : Ниско-монтажен мијалник од полиран ростфрај и диме ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 11,432 ден.

Мијалник DUO 90 BC undermount

 • Опис на производот : Ниско-монтажен мијалник од полиран ростфрај и диме ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 13,936 ден.

Мијалник SKYPPER

 • Опис на производот : Вградлив мијалник од матиран ростфрај и димензии ( ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 4,695 ден.

Мијалник SEMI-DUETO

 • Опис на производот : Вградлив мијалник од матиран ростфрај и димензии ( ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 3,336 ден.

Мијалник SAMBA FLAT

 • Опис на производот : Вградлив мијалник од полиран ростфрај и димензии ( ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 5,498 ден.

Мијалник KRONOS EVE

 • Опис на производот : Вградлив мијалник од полиран ростфрај и димензии ( ...
 • Компанија : Солопром
 • Земја на потекло : Португалија
 • Цена со ДДВ : 6,671 ден.

Видете ги сите наши производи на

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи