Радиус (100км)

Има купони за попустПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Душко Поповиќ б.б.
 • Место: Скопје
 • Факс: 2600017
 • Телефон 2: 02 2628870
 • Оддалеченст: ≈3.31 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 13:30
 • Локација: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта

Краток опис:

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

Иверка

Голем избор на Уни, дрвни, фантазиски дезени, како и иверки оплеменети со ХПЛ фолија со висок сјај од реномирани европски и светски производители.

Други плочи

Широк избор на:
- Суров медијапан
- Еднострано или двострано оплеменет медијапан
- OSB табли 9, 11, 15, 18, 22мм

Плотни
- Водоотпорни плотни (40мм)
- Неводоотпорни плотни (30-40мм)
- Островски плотни
- Канцелариски плотни
- Ѕидни облоги

Лизгачи за фиоки

- Макстрио - лизгачи со меко затварање
- Импаз - металбокс лизгачи
- Триовуд - скриени лизгачи
- Обични лизгачи со разни должини

Шибер системи

- Бриџ 500 - шибер систем со меко затварање
- Бриџ 400 - шибер систем
- Плакард - шибер систем со меко затварање

Мијалници

- Мијалници изработени од најквалитетен ростфрај
- Композитни (гранинти) мијалници во 7 бои кои одлично се вклопуваат во секоја кујна

Декоративен оков

- Широк избор на разни типови на рачки од метал, дрво, алуминиум, пластика
- Закачалки и кваки
- Расвета

Функционален оков

- Вагонетки
- Тркалца
- Шарки
- Ногарки за комода и трпезариска маса
- Штрафови и типли
- Спојници
- Држачи за полици и др.

Фото галерија

Исполна за лизгачки (шибер) врати W ...

Исполна за лизгачки (шибер) врати W ...

Исполна за лизгачки (шибер) врати W ...

Исполна за лизгачки (шибер) врати Ѕ ...

Механизам за висечки елементи (swin ...

GAMET Ногарки

Држач за тастатура

Ногара 830/60 сатен

Ногара 710/60 никел

-50%

Аспиратор FА112 (700 мм)

 • Опис на производот : Аспиратор со широчина од 700 мм, достапен во бел ф ...
 • Категорија : Аспиратори
 • Компанија : Солопром
 • Цена со ДДВ : 6,600 ден. / 3,300 ден.
-50%

Аспиратор FK24

 • Опис на производот : Аспиратор со широчина од 600 мм, достапен во бел ф ...
 • Категорија : Аспиратори
 • Компанија : Солопром
 • Цена со ДДВ : 11,550 ден. / 5,775 ден.

Аспиратори со 50% попуст

-50%

Росфраен мијалник - COLUMBUS 621

 • Опис на производот : Вградлив росфраен мијалник за елемент со широчина ...
 • Компанија : Солопром
 • Цена со ДДВ : 9,650 ден. / 4,825 ден.
-50%

Сталажа за шишиња 043

 • Опис на производот : Сталажа за шишиња во хромиран финиш. Има ширина од ...
 • Категорија : Кујни
 • Компанија : Солопром
 • Цена со ДДВ : 1,660 ден. / 830 ден.
-50%

Жичана полица на извлекување 402D

 • Опис на производот : Жичана полица на извлекување во хромиран финиш. Се ...
 • Категорија : Кујни
 • Компанија : Солопром
 • Цена со ДДВ : 3,000 ден. / 1,500 ден.

Видете ги сите наши производи на

Купони

50%

50% попуст на мијалниците наведени во купонот

Превземени купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи