Радиус (100км)

Луна корпорација


  • Адреса: Димитрија Чуповски 22-а (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченост: ≈9157 км

Нашата компанија создава модерни, стилски и луксузни станбени и комерцијални објекти, лоцирани само во централното подрачје на главниот град.

“Луна корпорација“ е етаблирана фирма во областа на градежништвото, чиишто вредности се изградени низ долгогодишното искуство на нашите вработени. Постигнатиот успех се должи на добри идеи, напорна работа и континуирана посветеност во реализацијата на замислата на нашите клиенти.

Оценките за станбените и деловни објекти изградени од “Луна корпорација“ дадени од сопствениците на просторот се најдобрата препорака за нашата работа.

Нашата филозофија е заснована на верувањето дека сé што работиме е насочено кон подобрување на животниот стандард на луѓето. Задоволството на семејствата и компанииите кои се наши клиенти е крајната цел на секој проект започнат во “Луна корпорација“.

Станови во објект Козара бр.5 (Скоп ...

Станови во објект КОЗАРА (Скопје)

Станови и деловни простории во обје ...


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

– Втора фабрика во само една недела, по завчерашната инвестиција на „Гентерм“, денес се потпиша договорот со американската компанија „Капкон“, инвестиција од ...
сите 50 | | | прочитана: 178 | веќе видена

Многу често компаниите се соочуваат со дополнителен трошок за доедукација на кадарот кој планира да го вработат а сметаме дека тоа треба  да биде задача ...
сите 12 | | | веќе видена

Наместо од Нова година, задолжителната задолжница ќе стартува од април. Пролонгирањето е на барање на бизнис заедницата која се соочува со проблемот на ...
сите 40 | | | прочитана: 201 | веќе видена

Во рамки на идните проекти за изградба на гасоводи од Русија во Европа ќе се земат предвид интересите на Србија, изјави рускиот министер за надворешни работи ...
сите 44 | | | прочитана: 226 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи