Радиус (100км)

Луна корпорација


  • Адреса: Димитрија Чуповски 22-а (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченост: ≈9157 км

Нашата компанија создава модерни, стилски и луксузни станбени и комерцијални објекти, лоцирани само во централното подрачје на главниот град.

“Луна корпорација“ е етаблирана фирма во областа на градежништвото, чиишто вредности се изградени низ долгогодишното искуство на нашите вработени. Постигнатиот успех се должи на добри идеи, напорна работа и континуирана посветеност во реализацијата на замислата на нашите клиенти.

Оценките за станбените и деловни објекти изградени од “Луна корпорација“ дадени од сопствениците на просторот се најдобрата препорака за нашата работа.

Нашата филозофија е заснована на верувањето дека сé што работиме е насочено кон подобрување на животниот стандард на луѓето. Задоволството на семејствата и компанииите кои се наши клиенти е крајната цел на секој проект започнат во “Луна корпорација“.

Станови во објект Козара бр.5 (Скоп ...

Станови во објект КОЗАРА (Скопје)

Станови и деловни простории во обје ...


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

Доставувањето податоци за стаж и за плати на секој осигуреник, што како проект почна да се реализира од 15 јануари, e бенефит за работниците затоа што отсега ...
сите 30 | | | прочитана: 171 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи